Lifestyle,  Strona główna,  Wnętrza

Zaproś lato do swojego domu

W naszym klimacie lato jest krótkie. Bywa, że mocno deszczowe. Tak jak na przykład teraz. Kiedy świeci słońce wychodzimy na zewnątrz, ale kiedy pada z powrotem wpełzamy do naszych domów i mieszkań. Dlatego też dobrze jest zadbać o to by w tym czasie chociaż nasze wnętrza odzwierciedlały panującą porę roku.

Co możesz zmienić w swoim domu, tak by poczuć lato?

 

Pochowaj wszystkie grube koce, futrzane poduszki i pledy. Pewnie, że na chłodniejsze wieczory zawsze przyda się coś do okrycia, ale nie musi to być koniecznie koc ze świątecznym motywem. Te grube i tak tylko będą zbierać kurz, bo kto by chciał się pod nimi gotować?

 

Porozstawiaj w domu puste wazony. Będą Ci przypominały o tym, żeby wstawić do nich świeże kwiaty. Latem naprawdę nietrudno o nie. Możesz je zerwać z własnego ogrodu, kupić bukiet za 5 zł od jakiejś miłej pani lub po prostu zebrać je w trakcie letniego spaceru.

Uważam, że natura jest najpiękniejsza ozdobą. Latem do dyspozycji mamy masę kolorowych owoców, które pięknie prezentują się porozstawiane po domu w małych lub większych miseczkach. Do tego zawsze będziemy pamiętać o zjedzeniu czegoś zdrowego.

Wymień kuchenne ściereczki na nowe. To nie jest duży wydatek, a kolorowe ściereczki odmienią Twoją kuchnię i dodadzą koloru.

 

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo

Przygotuj listę rzeczy „do zrobienia” tego lata. Możesz użyć tablicy kredowej lub wydrukować ją na kartce i oprawić. To nie tylko ciekawy element wystroju, ale też gwarancja dobrze spożytkowanego czasu. Już samo wymyślanie tego co można umieścić na liście to super zabawa.

Podobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go, zostaw komentarz. Będzie mi bardzo miło.