Uncategorized

Witam

Co Ty tutaj robisz?
 
Witam na moim blogu. Jak się tu znalazłaś? Czego szukasz?
Zanim wczytasz się/zajrzysz na mojego bloga przygotuj: siebie na sporą dawkę inspiracji, a swoją drugą połówkę na przemeblowanie.
blog01 (14 of 15).jpg
 

Skoro już tu jesteś to prawdopodobnie interesują cię piękne wnętrza, a dom to twój azyl. Miejsce do którego chętnie wracasz po długim dniu pracy. A być może dopiero marzysz o takim miejscu? Może odkładasz pieniądze na swoje pierwsze mieszkanie? A może mieszkasz z denerwującym lokatorem i nie możesz się doczekać zmiany lokum.

Niezależnie od tego jaka jest Twoja sytuacja mieszkaniowa, wszystko sprowadza się do słowa DOM.

Bo dom to nie tylko cztery ściany, drzwi i okna. Nie bez powodu w języku angielskim dom można określić dwoma słowami: house, czyli budynek oraz home, czyli miejsce, w którym czujemy się najlepiej i do niego przynależymy. Kiedy po całym dniu pracy wleczesz się do domu, to nie myśl o pustaku sprawia ci radość, a myśl o wygodnej kanapie, ciepłych kapciach i słodkich ciastkach, których po prawdzie może nie powinno się spożywać po trzydziestce, ale co tam – raz się żyje. W końcu pada deszcz, to ci się należy.

 

Na tym blogu będę podpowiadać jak sprawić, żeby twój dom był przytulny, dobrze zorganizowany, zgodny z trendami, ale zarazem praktyczny. Dom to nie muzeum. Tutaj się żyje, tutaj się mieszka. I ja to rozumiem. Chcę, żeby w Twoim domu zawsze było czuć twojego ducha, żeby odzwierciedlał twoją osobowość. I rozumiemy, że zabawki w salonie, skarpetki artystycznie zawieszone na krześle czy brudny garnek w zlewie to nie twoja osobowość. To życie. Nikt cię tutaj nie będzie osądzał (ani tego do kogo należą skarpetki).

 

Czyli czego właściwie tutaj szukasz?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaki styl we wnętrzach najbardziej do ciebie pasuje, dowiesz się tego na tym blogu. Marzy Ci się tapeta w pokoju dziecka, ale nie wiesz jaką wybrać? Jesteś w odpowiednim miejscu. Ale to nie wszystko! Może nawet zdradzę kiedyś przepis na najlepszy sernik na świecie? Bo dom to przecież również zapach świeżo upieczonego ciasta. Tylko nie piecz go za często, nie robi dobrze na wymiary osobiste.