Lifestyle,  Strona główna

Nasza idealna sobota

Po całym tygodniu w trybie „praca-dom” marzę o spokojnym weekendzie z rodziną w domu. Latem staramy się spędzać czas na świeżym powietrzu, ale jesienią i zimą nie zawsze pogoda nam na to pozwala.

blog07-08 (9 of 49) — kopia

Dzisiaj wklejam na bloga jedną z naszych sobót, po to żeby kiedy dzieci będą już duże i będą żyć we własnym świecie, w którym nie ma już tyle miejsca dla rodziców, pamiętać jak było kiedyś. Oczywiście każdy etap życiowy jest cudowny. Mam nadzieję, że za naście lat Tymek i Emilka będą nadal chętnie spędzać z nami czas. Ale na pewno wszystko będzie inaczej wyglądać, a ja chcę te cudowne momenty zatrzymać w zdjęciach i na stronach tego bloga.

blog07-08 (8 of 49) — kopia
blog08 (8 of 9)
blog07-08 (7 of 49) — kopia

Kiedy pogoda nie dopisuje, lubimy upiec jakieś ciasteczka i pochrupać je przy ciekawym filmie. Wspólne pieczenie to super zabawa, chociaż może jest trochę więcej sprzątania już po.

blog08 (11 of 9)
blog08 (12 of 9)
blog08 (13 of 9)

Staramy się znaleźć coś co będzie ciekawe i dla nas i dla dzieci, tak żeby każdy dobrze się bawił. Nie ukrywam, że głownie pada na filmy animowane. Ostatnio odkryliśmy „Strażników marzeń”. Lubimy też Harrego Pottera i Władcę Pierścieni. Taka rodzina nerdów😊 Co ja poradzę na to, że wszyscy tak bardzo czujemy te klimaty i tak mocno przeżywamy przygody bohaterów.

blog07-08 (11 of 49)
blog07-08 (13 of 49)

Podstawą naszej jesiennej egzystencji jest Netflix. To taki trochę cudowny wynalazek, a trochę przekleństwo. Można spędzać przed telewizorem długie godziny, bo ciekawe opcje chyba nigdy się nie skończą. A kiedy kupujesz telewizor i najważniejszym kryterium jest guziczek Netflixa na pilocie, to chyba znak, że możesz być człowiekiem trochę już uzależnionym.

blog07-08 (10 of 49) — kopia
Podobał Ci się ten artykuł? Zostaw komentarz, udostępnij go. Będzie mi bardzo miło.
Mój Instagram