Lifestyle,  Strona główna

11 września

11 września to data, która całemu światu kojarzy się z zamachami na World Trade Center. Dla mnie, od czterech lat, to wyjątkowy dzień, w którym wspominam narodziny naszej Emilki. Dokładnie o godzinie 8:58 pojawiła się na świecie ta mała istotka i nasze życie przewróciło się do góry nogami po raz drugi. Nie tylko zostaliśmy rodzicami dziewczynki, ale daliśmy naszemu Tymkowi siostrę, przyjaciółkę i towarzyszkę zabaw w jednym.

 

blog07-08 (52 of 49)

 

Milka od urodzenia była drobna, dlatego już w szpitalu dostała przydomek „Calineczka”.

 Te dzisiejsze, czwarte urodziny, są dla mnie jakieś takie wyjątkowe, bo teraz widzę na jaką silną i przebojową istotkę wyrasta moja mała dziewczynka. Emilka jest uparta jak osioł, wie czego chce i nikomu nie pozwala sobą sterować. Mam nadzieję, że ta wewnętrzna siła i pewność zostanie z nią na zawsze i żadne wydarzenia życiowe nie stłamszą tych cech.

insta010718 (1 of 15)

 

Emilka, jak nikt inny, ma zdolność zjednywania sobie ludzi. Potrafi opowiedzieć w kolejce sklepowej szczegółową historię o tym jak była w szpitalu i że ma dreny w uszach. Całe przedszkole żyło razem z nią jej imprezą urodzinową. Uwielbia tańczyć i śpiewać oraz wpinać we włosy wszystkie spinki jakie posiada, po to żeby „pięknie wyglądać”.

20170615_194228
20170805_135137
Przy tym wszystkim ma dobre serduszko. Czule głaszcze naszego pieska, zawsze stoi murem za swoim bratem, a przed snem domaga się „buziaka, przytulaska i pogłaskania”. Czasem w kilku seriach. Na pytanie „kim jest Twój tata” odpowiada z całą stanowczością: „rycerzem!”. Kiedy się śmieje to tak, że nie sposób nie śmiać się z nią, a kiedy płacze to o jej dramacie wie cała ulica. Troskliwie zbiera ślimaki i odkłada na trawę, żeby nikt ich nie zdeptał. Wspina się na drzewo niczym mała małpka i uwielbia bawić się w Lego Ninjago.
blog07-08 (11 of 49)

 blog07-08 (41 of 49)

Kochana Emilko! Życzę Ci żebyś nigdy się nie zmieniła. Bo wszystko to o czym napisałam powyżej, czyni z Ciebie kogoś wyjątkowego!